grzybyhobby.pl

Reklama

eBiuletyn-Newsletter

Pieczarka Brązowa 1kg (ziarno)

Pieczarka Brązowa 1kg (ziarno)

Wszystkie zdjęcia

Pieczarka Brązowa - grzybnia ta sprzedawana jest w postaci zaszczepionych ziaren zbóż, umieszczonych w specjalnym worku z mikrofiltrem (gwarantuje sterylność oraz wyklucza skażenie biologiczne!)

Więcej szczegółów


13,99 zł brutto

Stan:

12 dostępnych


 pieczarka brazowa grzybnia ziarnista

Grzybnia pieczarki brązowej (agaricus bisporus).

IDEALNA DO ZAKŁADANIA AMATORSKIEJ UPRAWY W POMIESZCZENIACH CZY OTWARTYM TERENIE.


Grzybnia ta sprzedawana jest w postaci ziarnistej (1kg ziaren zbóż zaszczepionych grzybnią), umieszczona w specjalnym worku z mikrofiltrem, który gwarantuje sterylność oraz wyklucza skażenie biologiczne !


pieczarka brazowa

Pieczarka - grzyb biały lub brązowy, ceniony ze względu na duże wartości odżywcze, zawartość witamin oraz związków organicznych.


Uprawę pieczarki prowadzi się, niezależnie od metody, na podłożu z obornika końskiego lub na tzw. podłożu zastępczym ze słomy i kurzaka. Może być ona zakładana na otwartym terenie lub w pomieszczeniach.
 
 Pora zakładania uprawy zależy od warunków jakimi dysponujemy. Uprawa w pomieszczeniach ogrzewanych może odbywać się w ciągu całego roku. Pomieszczenia nieogrzewane i otwarty teren w ogrodzie uniemożliwiają prowadzenie uprawy w okresie, kiedy temperatury mogą hamować wzrost grzybni i ujemnie wpływać na plonowanie.

Uprawę na otwartym terenie można zakładać od 15-20 kwietnia do końca lipca. Pod uprawę nadają się miejsca zacienione, pod krzewami i drzewami, wzdłuż muru lub żywopłotu, najlepiej od strony północnej...

1 kg grzybni wystarcza na zaszczepienie ok. 200kg podłoża po fermentacji.

  

Szczegółowe instrukcje uprawy grzybów, znajdą Państwa na Naszej stronie internetowej grzybyhobby.pl w dziale instrukcje -  TUTAJ
 
grzybnia ziarnista

 

Koszyk  

jest pusty